Sklep Akwarelawbiżuterii  używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak je można wyłączyć.

close

O sklepie akwarelawbizuterii.pl

    Zaczęło się od tego, że zostałam poproszona o przygotowanie autorskiej wystawy miniatur akwarelowych. Wiadomo, że odpowiednia oprawa i ekspozycja dodaje obrazom szlachetności, więc zaczęłam zastanawiać się jak te miniaturki oprawić. Wpadłam na pomysł: medaliony!

   Najpierw znalazłam bazy pod medaliony, potem okazało się , że są też pierścionki, kolczyki , bransoletki... Miałam oprawy, zaczęłam malować ...    I tak powstała wystawa:

Plakat z wystawy miniatur akwarelowych. Autorką jest Iza Berdowska


  Pracę nad przygotowaniem ekspozycji rozpoczęłam pod koniec listopada 2015r.. Biżuteria wystawiana była   od  8 do 30 stycznia 2016r.  W połowie lutego 2016r. zaczyna działać sklep! Prawda, że szybko?

   Biżuteria jest unikatowa. Każdy element jest ręcznie malowany. Akwarela jest techniką malarską, w której nie ma możliwości stworzenia  dwóch identycznych obrazów. Każdy element biżuterii jest jedyny i nie ma drugiego takiego samego. Nawet kolczyki, wchodzące w skład jednego kompletu, różnią się miedzy sobą.

   Oglądając asortyment sklepu akwarelawbiżuterii.pl można zauważyć, że każdy element biżuterii występuje w ilości 1 szt. .  Jeżeli, jakaś pozycja jest wyświetlona z informacją "oczekiwanie na dostawę" lub "dostępny na zamówienie" oznacza, że ten wyrób został kupiony, a podobny z chęcią namaluję.

   W  sklepie, oprócz biżuterii, również bedę sprzedawała akwarele przeze nie namalowane.


 

 


eBiuletyn-Newsletter